Raktu00E1ri munkatu00E1rs

  • Full Time
  • Hungary

Baker Hughes

Szeretnél egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezet tagja lenni?

Csatlakozz egy sikeres csapathoz!

A világ meghatározó olajipari cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkozunk, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítünk el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban.

Tűzd ki a szenvedélyedet

Raktári munkatársként a feladataid lesznek:

Áruátvételi, anyagkiadási, raktározási feladatok ellátása, alapanyagok, alkatrészek, félkész- ill. késztermékek mozgatásának koordinálása az áruátvételi, raktári és termelési területekre a termelési terv, eljárások, munkatervek, valamint szóbeli és írásbeli utasítások alapján.

· Átvét, bevét, betár, anyagkiadási folyamatok szigorú betartatása, mind fizikai, mind dokumentációs tekintetben.

· Gépek, hidraulikus palettaemelő és anyagtároló kocsik használata, mozgatása a munkavédelmi előírások betartásával

· Beérkező szállítmányok belföld/import szerinti megkülönböztetése és az eljárási rend szerinti kezelése.

· Műszaki támogatás biztosítása az összeszerelő kollégák számára

· Dokumentációk kezelése (kiadása/visszavonása)

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a szerepben, szükséged lesz a következőkre:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi, technikusi)
  • Műszaki érzék
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre

Dolgozz úgy, hogy az neked megfelelő

Felismerjük, hogy mindenki különböző, éppen ezért mindenki más módon szeretne dolgozni, tudja a legjobbat kihozni önmagából.

Velünk dolgozni

Elsők a munkatársaink a Baker Hughes-nál. Tudjuk, hogy akkor vagyunk jobbak, ha minden munkatársunk fejlődik, elkötelezett és teljesen önmaga lehet munka közben. Felelősséget vállalunk munkatársaink egészségének és jólétének támogatásáért, tehetségeket képezünk és jutalmazunk, valamint minden szinten vezetőket fejlesztünk, hogy kihozhassuk a legjobbat egymásból.

Neked dolgozunk

Technológiánk forradalmasította az energiatermelést már több mint egy évszázada. Ahhoz, hogy továbbra is fejlődhessünk, hiszük abban, hogy bátorítanunk kell munkatársainkat arra, hogy határaikat kitolják. Kiemelten jutalmazzuk azokat, akik nyitottak a változásra, olyan juttatási csomaggal, amely tükrözi, mennyire értékeljük az elkötelezettségüket valamint hozzájárulásukat.

Csatlakozz hozzánk, és számíthatsz:

  • Cafetéria már a belépés napjától
  • Műszakpótlék (már 14:00 órától), túlórapótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Üzemanyag költségtérítés, céges buszjárat
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, csendes munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkezés helyben
  • Sportolási lehetőség: ingyenes konditerem használat
  • Egészség-, élet-, balesetbiztosítás

About Us:

We are an energy technology company that provides solutions to energy and industrial customers worldwide. Built on a century of experience and conducting business in over 120 countries, our innovative technologies and services are taking energy forward – making it safer, cleaner and more efficient for people and the planet.

Join Us:

Are you seeking an opportunity to make a real difference in a company that values innovation and progress? Join us and become part of a team of people who will challenge and inspire you! Let’s come together and take energy forward.

Baker Hughes Company is an Equal Opportunity Employer. Employment decisions are made without regard to race, color, religion, national or ethnic origin, sex, sexual orientation, gender identity or expression, age, disability, protected veteran status or other characteristics protected by law.

To apply for this job please visit careers.bakerhughes.com.

Be the first to comment